Roverský kmen - mužský


Vážení přátelé!!!

Je tomu již mnoho let, co začali vznikat různé chlapecké svazy, kluby či unie. Tyto spolky vznikaly hlavně za účelem dobrodružným, družným i poznávacím. My hoši z Kelče, vychováváni v duchu skautském, založili jsme dle této výchovy a přesvědčení svůj Roverský kmen mužský.
Kmen vznikl v roce 2003 a od jeho vzniku jsme toho již mnoho zažili, ať už dobrého či zlého. Obrazového materiálu z našich činností není mnoho, neboť jsme vždy věřily, že lepší je si vzpomínku uchovat než ji vtisknout na papír. Ovšem se vznikem stránek střediska Kelč se bude náš kmen snažit přidávat zde více a více fotografií i textů z per našich klubových pisatelů.
Proto se pohodlně usaďte, narovnejte, nalijte máz dobrého moku a pojďte se procházet po stopách naší činnosti.

Plán činnosti Roverského mužského kmene do konce ledna 2011:

Akce, které již proběhly:
20.7. – 23.7. 2010 Pěší tůra z Kelče na Velehrad
23.7. – 25.7. 2010 Rekreace ve známem vinařském středisku Petrov
1.8. – 5.8. 2010 Přípravný tábor Partutovice
5.8. – 16.8. 2010 XX. Skautský tábor Partutovice
5.11. – Dušičková noc (Areál Chovatelů)

Členové kmenu: V současné době se počet členů ustálil na čísle 9.
Luboš Gassmann
Přezdívky: Radar, Markrabě Juhyňský
Pozice v kmeni: Je to vrchní zásobovač kmene. Funguje také jako příležitostný fotograf. Pro kmen a středisko je nezbytný, už kvůli jeho schopnosti – práce se dřevem.
Zájmové okénko: hra v kuželky, má rád dobré jídlo a dobré pití, šťastný je mezi přáteli, vyznavač bohémského stylu života.

Jiří Hlavica
Přezdívky: Kessidy, Komár
Pozice v kmeni: Je to pořádkový referent kmene. Ten to člen je také nejdůležitějším a nejváženějším členem v kmeni, jelikož je to náčelník střediska Kelč. Má vůdcovské zkoušky.
Zájmové okénko: hra v šachy a šprtec, libuje si v dobrém jídle a pití, správce střediskových stránek, Ivanka.

Martin Hlavica
Přezdívky: Pirát, Mandoška
Pozice v kmeni: Je starostou kmene, tudíž má v kmeni ještě větší slovo než náčelník. Příležitostný kameraman. Má také na starosti roverskou kroniku. Za své názory bývá od ostatních často šikanován.
Zájmové okénko: hra na kytaru, rád zpívá a jí, má rád humor a dobré přátele, vášnivý turista a obdivovatel historie.

Stanislav Hlavica
Přezdívky: Singi, Kvičala
Pozice v kmeni: Je to člen hlavně oddaný a věrný kmeni. Umocňuje svým působením v kmeni náladu na druhou. Býval také dlouho nejmladším členem kmene, což se změnilo s příchodem Fily a Henryho. Bývá kritizován za svůj zevnějšek – ovšem neprávem.
Zájmové okénko: hra na kytaru, vášnivým posluchačem dobré hudby, má rád svůj klid a odpočinek, rád čte a posedává s přáteli, rád se omladí.

Pavel Chvatík
Přezdívky: Skokan, Pála
Pozice v kmeni: Býval to zásobovač, ale nyní se stará o naše kulturní vyžití. Zastává ovšem ve středisku důležitou funkci bednáře. Funguje také jako osobní šofér kmene, což už ho přestává bavit.
Zájmové okénko: umí to s bičem, sportovně založený, je knedlíkovej a poslouchá pohodovou muziku, v kolektivu oblíben, Vendulka.

Pavel Masařík
Přezdívky: Stoupa, děda
Pozice v kmeni: V kmeni zastává pozici stařešiny a šamana. Je to jakýsi náš poradce a mozek kmene. Ve středisku zastává důležitou funkci kulturního referenta. Je nejstarší v kmeni, za což se mu mnohdy pošklebujem.
Zájmové okénko: rád hraje pexeso, má rád dobrou společnost a restaurační stravování, rád cestuje, je renesanční člověk a gentleman, má rád zdraví humor.

Jakub Vavřík
Přezdívky: Kubí, Grizzly
Pozice v kmeni: Jeho pozice v kmeni je neurčitá, jelikož se často nedostavuje. Dříve zastával pozici mluvčího, tak mu ji ponechme. Lidé se ho bojí, už kvůli jeho známostem na vyšších postech v Kelči.
Zájmové okénko: má rád své pohodlí a na to si nenechá sáhnout, rád spí a zpívá, rétoricky velmi nadán, má sklon věci uvádět plynule do pořádku.

Filip Mede
Přezdívka: Fila
Pozice v kmeni: Jeho pozice v kmeni je nová a hledá se pro něj post adekvátní jeho psychosomatice. Nejmladší člen v kmeni.
Zájmové okénko: má rád dobrou zábavu a posezení, zajímá se o pojízdné stroje, jeho předností je svěží humor, labužník, odborník na reklamu (Horst).

Martin Janda
Přezdívka: Henry
Pozice v kmeni: Jeho pozice v kmeni je nová a hledá se pro něj post adekvátní jeho psychosomatice
Zájmové okénko: má rád moderní muziku, vyznavač stylu a módy, sportovně založen, odborník na reklamu (Horst).Naše akce: (kliknutím na obrázek se vám zobrazí více informací a fotky)Chata Rusava 14.-16.5.2010
Pěší pouť na svatý Hostýn 2.5.2010
Výprava na Ivančenu 24.4.2010
Jižní Morava 2009 – Mikulov, Dolní Věstonice, Dlouhé stráně
Pěší pouť na svatý Hostýn 2009


Vygenerované za: 0.05 sekund
38,049 návštěv